Шп_ца Р._.
Контактна інформація

295-59-42
бул. І. Шамо, 18/2, к.317

Шпіца Роксолана Ігорівна

Старший викладач

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

  •   В Університеті викладає дисципліни: Методика навчання освітньої галузі «Мистецтво», Методика навчання освітньої галузі «Мистецька освіта», Основи суспільствознавства з методикою навчання, Методика навчання освітньої галузі «Громадянська та історична освіта», Інформатична та технологічна освіта: «Технології з методикою навчання»

Біографія

  •   У 2009 році  закінчила  Ужгородське державне музичне училище ім. Д. Є. Задора, за спеціальністю «Музичне мистецтво». У  2011 році – Мукачівський державний університет за спеціальністю «Музичне мистецтво», кваліфікацією бакалавра музичного мистецтва, вчителя музичного мистецтва (з відзнакою). У 2012 році –   Мукачівський державний універ­ситет за спеціальністю «Музичне мистецтво», кваліфікацією магістра музичного мистецтва, викладача фортепіано. З 2012  по  2015 роки навчалася в   аспірантурі при НПУ ім. М.П. Драгоманова,  за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика музичного навчання. У  2017 році   захистила дисертацію з теми «Формування мистецьких знань учнів 7-8 класів на інтегрованих уроках музики». З вересня 2009 р. по листопад 2012 р. працювала викладачем фортепіано в Білківській ДШМ (Закарпатська обл.), із 2013 р. по 2019 р –  вчителем музичного мистецтва та художньої культури в СЗШ ім. Є. Коновальця міста Києва. З 2019 року працює старшим викладачем кафедри початкової освіти в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Професійний і науковий інтерес

  •   Є автором 15 друкованих праць в українських та міжнародних журналах. Переможниця районного та дипломант міського туру конкурсу «Вчитель року – 2017», лауреат 1 та 2 ступеня Всеукраїнських конкурсів (номінація «Авторська пісня»), підготовлено до друку збірку авторських пісень.
  • У 2018 році успішно пройшла курси та отримала сертифікати: «Он-лайн курси для вчителів початкової школи» (НУШ), «Курси для вчителів мистецтва НУШ», курси підвищення кваліфікації вчителів музичного мистецтва тощо.
  •       
Powered by SobiPro

Інститут у соціальних мережах