Шкуренко
Контактна інформація

o.shkurenko@kubg.edu.ua
бул. І. Шамо, 18/2, к.317

Шкуренко Олександра Вікторівна

Старший викладач

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

  •   В Університеті викладає дисципліни: «Інформатична та технологічна освіта з методикою навчання», «Інформатика з методикою навчання», «Математика та інформатика з методикою навчання», «Математика з методикою навчання»

Біографія

  •   Закінчила Уманське обласне музичне училище імені П. Д. Демуцького та отримала диплом молодшого спеціаліста з відзнакою «Учитель музики, диригент, керівник ансамблю бандуристів». У 2006 році закінчила Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини за спеціальністю «Початкова освіта. Музика» з відзнакою, 2006-2007 н.р. навчалася в магістратурі та отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Викладач педагогіки і методики початкової освіти».
  • У 2016 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук із теми: «Формування професійної педагогічної комунікації у майбутніх учителів початкової школи» (13.00.04 професійна освіта).
  • У 2014-2018 роках працювала на посадах викладача та старшого викладача кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі факультету початкової освіти Уманського державного педагогічного університету Павла Тичини. З 2018 року працює в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Професійний і науковий інтерес

  • Свідоцтво про підвищення кваліфікації за категорією викладачі-тьютори (організатори) ДН ВНЗ ІІІ — ІV р.а., (2015); проходження курсів польської мови на рівень А2 (2017); сертифікований учасник курсів «Формування і оцінювання навичок безпечного та відповідального використання Інтернету» (2017); студії онлайн-освіти EdEra та громадської спілки «Освіторія» «Онлайн-курс для вчителів початкової школи» (2018);
  • Автор 3 монографій (1 одноосібна, 2 колективних), понад 20 публікацій в тому числі: 4 у закордонних виданнях (що індексуються в базах Index Copernicus). Коло наукових інтересів – формування майбутнього вчителя початкової школи засобами інноваційних технологій навчання.

Інше

Відзнаки і нагороди

Грамоти та подяки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Powered by SobiPro

Інститут у соціальних мережах