Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Педагогічний інститут шляхом перетворення у


- ФАКУЛЬТЕТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ


Запрошуємо відвідати офіційний сайт новоствореного факультету!

 

cyhopara
Контактна інформація

(044) 295-59-42
i.sukhopara@kubg.edu.ua
бул. І. Шамо, 18/2, к.317

Сухопара Ірина Геннадіївна

Старший викладач кафедри

Науковий ступінь, вчене звання

кандидат педагогічних наук

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

  В Університеті викладає дисципліни: «Університетські студії: Я – студент, Лідерствослужіння, Вступ до спеціальності», «Методика навчання освітньої галузі «Громадянська та історична освіта», «Ігрове навчання».

Біографія

 

  •   У 1987 році закінчила Київський державний педагогічний інститут імені О.М.Горького за спеціальністю «Педагогіка та методика початкового навчання », присвоєно кваліфікацію спеціаліста – вчителя початкових класів. У 2010 році закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка за спеціальністю « Початкове навчання»  та здобула кваліфікацію магістра «викладач педагогіки і методики початкової освіти». З 1996 року працює у Київському університеті імені Бориса Грінченка. Упродовж цього періоду обіймала посад у старшого викладача кафедри початкової освіти.
  • Захистила кандидатську дисертацію на тему: «Формування толерантності у молодших школярів у позаурочній діяльності» зі спеціальності 13.00.07 – «теорія і методика виховання».

Професійний і науковий інтерес

Є автором статей у наукових фахових виданнях, науково-методичних публікацій з актуальних проблем виховання молодших школярів,  співавтором книжок для позакласного читання «Перші кроки», «Чарівне слово», «Веселкова читанка», «Вікно у світ» з грифом МОН України для учнів початкової школи. Коло наукових інтересів : виховання учнів початкової школи; розвиток емоційного інтелекту молодших школярів і вчителів початкової школи; виховний та емоційний аспект художній творів для дітей молодшого шкільного віку; формування професійної компетентності майбутніх вчителів початкової школи.

 

  • Відзнаки і нагороди
    • Грамоти Київського міжрегіонального інституту вдосконалення вчителів імені Бориса Грінченка
Powered by SobiPro

Інститут у соціальних мережах