Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Педагогічний інститут шляхом перетворення у


- ФАКУЛЬТЕТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ


Запрошуємо відвідати офіційний сайт новоствореного факультету!

 

189
Контактна інформація

(044)550-22- 00
t.proshkuratova@kubg.edu.ua
вул. Березняківська, 4-А,

Прошкуратова Тамара Сергіївна

Доцент кафедри

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

  • В Університеті викладає дисципліни: «Інформатична та технологічна освіта: Технології з методикою навчання»,  «Початкова школа: освіта для життя»: практикум», «Інтегроване тематично-проєктне навчання».

Біографія

У 1977 році закінчила Переяслав-Хмельницьке педагогічне училище за спеціальністю «Викладання в початкових класах загальноосвітньої школи. У 1983 році закінчила  Черкаський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Російська мова та література.  

З 1997  по 2002 рр. – учитель Драбівської ЗОШ І–ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка Черкаської області.  З 2002  по 2006 р. – депутат Верховної Ради України ІV скликання, член Комітету з питань науки і освіти.  За вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді  у 1997 році отримала почесне звання Заслужений учитель України.  У 2001 р. отримала звання Герой України. 

Працює в Київському університеті імені Бориса Грінченка з 2011 року на посаді доцента кафедри початкової освіти Педагогічного інституту та керівника Навчальної лабораторії творчої педагогіки.

Стаж педагогічної роботи у ЗВО ІІІ – ІV рівнів акредитації – 10 років.

Професійний і науковий інтерес

  • професійна підготовка вчителя початкових класів у ЗВО;
  • формування педагогічної майстерності в майбутніх учителів початкових класів;
  • інтегроване тематично-проєктне навчання.

Автор наукових та методичних публікацій, із-поміж них:   навчально-методичні посібники, інтегровані зошити-посібники, статті у наукових фахових виданнях.

Powered by SobiPro

Інститут у соціальних мережах