Зміни у структурі Університету

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Педагогічний інститут шляхом перетворення у

- ФАКУЛЬТЕТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Запрошуємо відвідати офіційний сайт новоствореного факультету!

Майстер-клас «Особливості корекційної роботи з проявами гіперактивності, агресивності та тривожності дітей дошкільного та молодшого шкільного віку»

майстер-клас 3 1 30 квітня 2019 року

30 квітня 2019 року для студентів першого курсу спеціальностей «Дошкільна освіта», «Початкова освіта» проведено майстер-клас з теми «Особливості корекційної роботи з проявами гіперактивності, агресивності та тривожності дітей дошкільного та молодшого шкільного віку».

У перебігу заняття студенти ознайомилися з характеристикою проявів та причинами виникнення гіперактивності, агресивності та тривожності у дітей; з’ясували основні напрямки роботи педагога з проявами гіперактивності, агресивності та тривожності дітей дошкільного та молодшого шкільного віку; виконали практичні вправи, що можуть бути в арсеналі педагога для роботи з цими категоріями дітей.

Модератор майстер-класу: Мельник Інна Сергіївна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри педагогіки та психології.

Інститут у соціальних мережах