Зміни у структурі Університету

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Педагогічний інститут шляхом перетворення у

- ФАКУЛЬТЕТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Запрошуємо відвідати офіційний сайт новоствореного факультету!

Групові консультації для магістрів

Доброю традицією на кафедрі стало проведення групових консультацій для студентів VI курсу з актуальних питань підготовки та оформлення магістерських робіт. Цьогоріч такі консультації проведено упродовж дослідницької (переддипломної) практики. Перша з низки консультацій – «Емпіричне дослідження: проведення та аналіз результатів» – зібрала зацікавлених студентів 17 квітня 2019 р. у Центрі самопізнання та саморозвитку. Консультацію провела доцент Олена Музика. Аналізували стратегії проведення емпіричних досліджень, кількісні та якісні методи для забезпечення надійності та достовірності даних, способи подання отриманих результатів. Ділились досвідом, обдумували проблемні моменти, обговорювали індивідуальні дослідницькі програми.

Інститут у соціальних мережах