Наукова діяльність

20181105 120718

     05 листопада 2018 р. викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту Головатенко Т.Ю. взяла участь у роботі Міжнародного інформаційного тижня Програми Європейського союзу Erasmus+  в Україні -  "Гранти для проектів міжнародної співпраці: конкурси і рекомендації для успіху".

    Було розглянуто широке коло питань, зокрема: національні пріоритети у сфері освіти, особливості конкурсних заявок на 2019 рік, специфіка пошуку партнерів та уникнення дублювання досліджень, проекти розвитку потенціалу вищої освіти. 

    Серед спікерів заходу були представники МОН України, посольства Франції, Представництва Європейського Союзу в Україні та представники провідних українських університетів. 

   Учасники заходу мали можливість обмінятися досвідом, поділитися успішними практиками та отримати дієві поради щодо написання грантових заявок.

  1. Методологічний семінар «Навчання, засноване на дослідженнях. 50 % теорії та 50 % практики – це можливо!»
  2. Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні стратегії педагогічної освіти в контексті розбудови суспільства сталого розвитку та концепції нової української школи»
  3. Тренінг «Участь у грантових проектах та програмах: виклики, досвід, можливості»
  4. Всеукраїнська науково-практична конференція «Професійна підготовка педагогів в умовах євроінтеграції: проблеми та перспективи»
  5. Відкрита лекція «Стратегія розвитку педагогічної освіти в США»
  6. Українсько-польсько-американський круглий стіл «Сучасна освіта в контексті глобалізації суспільного простору: виклики, проблеми, перспективи»
  7. Робочий візит викладачів кафедри іноземних мов і методик їх навчання до м. Йювяскюля (Фінляндія)
  8. 22nd Annual National IATEFL Ukraine Conference

Сторінка 1 із 8

Інститут у соціальних мережах