ПРОЄКТ «БЕЗПЕЧНЕ ДИТИНСТВО: СВІТ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ДІТИ РАННЬОГО ВІКУ» ВИБОРОВ ПЕРШЕ МІСЦЕ

23 березня 2020 року

Щиро вітаємо наших переможців у конкурсі проєктів «Наука та ІТ: інформаційна безпека в умовах становлення мережевого суспільства», що проходив під час Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації» в Київському університеті імені Бориса Грінченка – Науменко Марину, викладача кафедри дошкільної освіти, голову наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка та Вікторію Бабич, Вікторію Кривченко, Дар’ю Мастерук, Оксану Ніколайчук, студентів ІІ курсу спеціальності «Дошкільна освіта».

Вітаємо! Бажаємо успіху в реалізації проєкту!

Інститут у соціальних мережах