Наукова діяльність викладачів

IMG 20181123 121707  23 листопада 2019 року

23 листопада 2019 року відбувся захист кандидатської дисертації викладача кафедри дошкільної освіти, Літіченко О. Д. на тему «Ідеї трудового виховання дітей дошкільного віку в педагогічній пресі (50-80-ті рр. ХХ-ст.)». Науковий керівник: Машовець М.А. , к.п.н., доцент.

04 грудня 2018 року відбулося чергове засідання кафедри дошкільної освіти. Одним із питань, яке розглядалося на засіданні кафедри, була реалізація викладачами завдань наукової теми кафедри в контексті викладання навчальних дисциплін. На засіданні виступили: Пономаренко Т. О., д. пед. н., професор кафедри дошкільної освіти., Волинець Ю. О., к. пед. н., старший викладач кафедри дошкільної освіти. Зокрема, Пономаренко Т. О. презентувала особливості викладання навчальної дисципліни «Педагогічне партнерство з різними соціальними інституціями: зв’язки з громадськістю» на засадах використання технології педагогічного менеджменту.                  Волинець Ю. О. - висвітлила шляхи удосконалення фахової підготовки майбутніх вихователів  закладів дошкільної освіти до дослідницької діяльності. З науково-методичними здобутками викладачів можна ознайомитись шляхом перегляду презентацій, що додаються.

"Навчання на дослідницькій основі"

Інститут у соціальних мережах