Порядок денний онлайн засідання директорату Hangouts Meet: 14:00 від 14 квітня 2021 року

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

Педагогічний інститут

онлайн засідання директорату

Hangouts Meet: 14:00

від 14 квітня 2021 року

• Про виконання попередніх рішень директорату.

Доповідачі: члени директорату

• Про особливості проведення освітнього процесу в онлайн форматі: моніторинг діяльності НПП; стан трудової дисципліни; ведення обліку академічних досягнень студентів.

Доповідачі: М. Машовець, Л. Найдьонишева, завідувачі кафедр

• Про професійний стандарт на групу професій «Викладачі закладів вищої освіти», затверджений Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 23.03.2021 № 610.

Доповідач: О. Котенко

• Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад наукових і науково-педагогічних працівників.

Доповідач: О. Котенко

• Про стан підготовки звіту з реалізації наукової теми «Нова стратегія професійної підготовки педагога в умовах євроінтеграції».

Доповідачі: завідувачі кафедр

• Про стан готовності та редакцію колективної монографії "Нова стратегія професійної підготовки педагога в умовах євроінтеграції".

Доповідач: С. Паламар

Різне.