Календар подій

Запрошуємо до друку у науковому збірнику "Педагогічна освіта: теорія і практика. Психологія. Педагогіка"

Шановні колеги!

Педагогічний інститут Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує Вас опублікувати статті у науковому збірнику «ПЕДАГОГІЧНА ОСВІТА: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА. ПСИХОЛОГІЯ. ПЕДАГОГІКА». 

У збірнику розглядаються актуальні проблеми сучасної педагогічної та психологічної науки в історичному, методологічному, методичному аспектах, висвітлюються результати експериментальних педагогічних та психологічних досліджень.

Науковому збірнику «Педагогічна освіта: теорія і практика. Психологія. Педагогіка» присвоєно міжнародні номери: ISSN (Print) 2311-2409, ISSN (Online) 2412-2009. На всі статті, опубліковані в журналі, встановлюється цифровий ідентифікатор DOI, що забезпечує коректність цитування. 

Науковий збірник індексується Google Scholar, Research Bible.

На даний момент збірник знаходиться у стані просування до категорії «Б» відповідно до Наказу МОН України від 15.01.2018 р. № 32 (зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 лютого 2018 року за №148/31600) «Про затвердження Порядку формування Переліку наукових фахових видань України».

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитися на офіційному сайті наукового збірника «Педагогічна освіта: теорія і практика. Психологія. Педагогіка»: http://pedosvita.kubg.edu.ua/index.php/journal

Інститут у соціальних мережах