Навчання в International training course «Participation laboratory: using Erasmus Plus projects to promote real Participation»

17.03.2017 navchanya 1З 14 по 21 березня 2017 року

З 14 по 21 березня 2017 року викладач кафедри теорії та історії педагогіки Людмила Юріївна Петрухан брала участь у міжнародному молодіжному проекті International training courseParticipation laboratory: using Erasmus Plus projects to promote real Participation” (in Lithuania in 14th to 21th of March, 2017). Учасниками програми були делегації з 7 країн: Білорусь, Вірменія, Литва, Латвія, Норвегія, Польща, Україна. Організаторами виступили організації  Medvirkningsagentene та Institute for Policy Research and Analysis (Lithuania). Протягом 7 днів учасники 7 країн: знайомились між собою; пізнавали культуру, традиції та особливості різних країн; вивчали проблеми молоді, які є спільними незалежно від місця проживання; дізнавались про можливості програми Erasmus+; створювали проекти і вчились працювати в команді.

Інститут у соціальних мережах