Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Педагогічний інститут шляхом перетворення у


- ФАКУЛЬТЕТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ


Запрошуємо відвідати офіційний сайт новоствореного факультету!

 

Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція: «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації»

 3546846 1   19 - 20 березня 2021року

 

  19 - 20 березня 2021 члени Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Педагогічного інституту взяли активну участь у  Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації».

В рамках науково-практичної конференції був проведений Конкурс наукових проєктів. Студентами Педагогічного інституту були підготовлені проєкти, три з яких, пройшли відбірковий етап і були представлені на Конкурсі.

  • Проєкт: Програма практико-орієнтованого конкурсу «Еко-планета» (автори: Гоцюк Юлія, Войтенко Маргарита);
  • Проєкт: Навчальна програма для вихователів «Цифрова компетентність вихователя: просто про складне» (автори: Науменко Марина, Смишляєва Вероніка);
  • Проєкт: Інформаційний блог «Академічна культура дослідника» (автори: Науменко Марина, Бабич Вікторія, Кривченко Вікторія, Мастерук Дар’я, Соловйова Діана).

За напрямом «Наука та освіта: утвердження академічної доброчесності та наукової етики» здобули перемогу (ІІ місце) Науменко Марина, голова Наукового товариства студентів аспірантів, докторантів та молодих вчених Педагогічного інституту, викладач кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка та Бабич Вікторія, Кривченко Вікторія, Мастерук Дар’я, Соловйова Діана  студенти ІІІ курсу спеціальності «Дошкільна освіта» з проєктом Інформаційний блог «Академічна культура дослідника».

Вітаємо переможців! Дякуємо всім розробникам проєктів за активну участь та бажаємо подальших творчих і наукових досягнень! 

 

Інститут у соціальних мережах