Зміни у структурі Університету

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Педагогічний інститут шляхом перетворення у

- ФАКУЛЬТЕТ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Запрошуємо відвідати офіційний сайт новоствореного факультету!

Шановна грінченківська громадо!

Вітаємо з Днем Державного Прапора і Днем незалежності України!

Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім'я процвітання рідної країни. Це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність.
Символом нашої незалежної Батьківщини є Державний прапор як втілення національної єдності, честі, гідності, прапор миролюбства, а День Незалежності в серцях українців став новою точкою відліку в житті кожного з нас, дав почуття самоствердження, відчуття волі та суверенності.
Ми впевненні, що разом, думаючи про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією, ми подолаємо всі труднощі та негаразди, а мир і злагода запанують у нашому спільному домі!

Сторінка 1 із 100

Інститут у соціальних мережах