Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра теорії та історії педагогіки Склад кафедри Ковальчук Галина Олександрівна
Контактна інформація

t.tymoshenko@kubg.edu.ua

Ковальчук Галина Олександрівна

Професор кафедри теорії та історії педагогіки

Науковий ступінь, вчене звання

Доктор педагогічних наук, доцент

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Для студентів ОКР «Магістр» спеціальності «Педагогіка вищої школи»: «Педагогіка вищої школи (Дидактика)»; «Педагогічні методики і технології у вищій школі»; «Освітні технології».

Для студентів ОКР «Бакалавр» спеціальності «Фінанси», «Економіка підприємства», «Професійна освіта. Економіка»: «Психологія; «Психологія діяльності та навчальний менеджмент»; «Методика викладання економіки»; «Основи андрагогіки».

Для студентів ОКР «Магістр» спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою»: «Інтелектуальна власність»; «Управління знаннями».

Біографія

Закінчила Київський державний педагогічний інститут імені М. Горького за спеціальністю «географія та іноземна мова» (кваліфікація «вчитель географії та іноземної мови»), Київський інститут удосконалення вчителів імені Бориса Грінченка за спеціальністю «психологія» (кваліфікація «практичний психолог»).

Кандидат педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти. Доктор педагогічних наук за спеціальністю 13.00.09 – теорія навчання. Досвід роботи у навчальних закладах – 36 років, з них: 10 років у середній загальноосвітній школі, 22 роки – праця у ВНЗ.

Професійний і науковий інтерес

Теоретичні та методичні засади технологій навчання економічних дисциплін в системі неперервної освіти; психолого-педагогічні аспекти організації професійної підготовки та формування психологічної готовності фахівців до діяльності у сфері економіки та бізнесу.

 

Список публікацій

Інше

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра теорії та історії педагогіки Склад кафедри Ковальчук Галина Олександрівна