Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра теорії та історії педагогіки Події «НАУКОВЕ СТАЖУВАННЯ ЗАРУБІЖНИХ КОЛЕГ НА КАФЕДРІ ТЕОРІЇ ТА ІСТОРІЇ ПЕДАГОГІКИ»

«НАУКОВЕ СТАЖУВАННЯ ЗАРУБІЖНИХ КОЛЕГ НА КАФЕДРІ ТЕОРІЇ ТА ІСТОРІЇ ПЕДАГОГІКИ»

04.10.2017 stazhuvania 204 жовтня 2017 року

04 жовтня 2017 року в рамках наукового стажування у Київському університеті імені Бориса Грінченка, професори  з  Силезьського університету (м. Катовіце, Республіка  Польща), Ева Висоцька та Едіта Видавська,  взяли участь у засіданні кафедри теорії та історії педагогіки, під час якого відбулося ознайомлення  із особливостями організаційної, навчально-методичної, наукової та соціально-гуманітарної напрямами  діяльності кафедри, а також обговорено питання організації та проведення педагогічного дослідження на базі Київського університеті імені Бориса Грінченка щодо вивчення поглядів студентської молоді на виховання і ресоціалізацію.

04.10.2017 stazhuvania 1