Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра теорії та історії педагогіки Структура Кафедри інституту Кафедра теорії та історії педагогіки Події Участь представників кафедри теорії та історії педагогіки в науково-практичному семінарі щодо оформлення бібліографічних посилань

Кафедра теорії та історії педагогіки

06 21 2017 seminar21 червня 2017 року

21 червня 2017 року відбувся науково-практичний семінар «Оформлення бібліографічних посилань згідно з ДСТУ 8302:2015 та використання міжнародних стилів в оформленні списків літератури» (корпус Унівeрситeту по вул. М.Тимошенка, 13-Б (ауд. 407) .

Семінар був присвячений питанням нових вимог до оформлення дисертацій (наказ МОН України від 12.01.2017р. №40), зокрема про особливості використання Національного стандарту України ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання» і міжнародних стилів оформлення списку наукових публікацій.

Окрeмо було акцентовано увагу на можливості використання бібліографічних менеджерів (End Note та ін.), які дозволяють автоматично форматувати списки літератури за всіма міжнародними стилями, онлайн-сервісів у вільному доступі для генерування посилань (BibMe) та онлайн-сервісів для перевірки синтаксичного аналізу (парсингу) бібописів документів на предмет можливості автоматичного зчитування роботами цих записів (FreeCite та ін.)

Модeратори семінару: бібліотекар Гузенко Сніжана Іванівна та директор бібліотеки Опришко Тетяна Сергіївна.