Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра теорії та історії педагогіки Структура Кафедри інституту Кафедра теорії та історії педагогіки Події Робоча зустріч представників кафедри теорії та історії педагогіки і ГО «Навчай для України»

Кафедра теорії та історії педагогіки

13 10 54 Pro24 травня 2017 року

24 травня 2017 року в рамках співпраці між Київським університетом імені Бориса Грінченка та ГО «Навчай для України» відбулася робоча зустріч представників кафедри теорії та історії педагогіки (Л.Л. Хоружої, В.І. Тернопільської, В.В. Желанової, О.В. Мельниченко, А.Л. Стеблецького, М.В. Козир, І.В. Леонтьєвої), а також відповідального секретаря приймальної комісії Педагогічного інституту Є.Б. Антипіна з координатором проекту С.Г. Осауленко. Під час наради обговорювалися важливі аспекти з впровадження освітньої програми «Педагогіка середньої освіти» для підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти, спільними зусиллями було розроблено Дорожню карту реалізації проекту, сплановано перші кроки вступної кампанії за даним напрямом.

13 12 16 Pro