Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра теорії та історії педагогіки Структура Кафедри інституту Кафедра теорії та історії педагогіки Події МІЖКАФЕДРАЛЬНИЙ МЕТОДОЛОГІЧНИЙ СЕМІНАР «СУЧАСНЕ МОЛОДЕ ПОКОЛІННЯ: МЕТОДОЛОГІЯ, ДІАГНОСТИКА, РЕЗУЛЬТАТИ»

Кафедра теорії та історії педагогіки

16.05.2017 seminar 116 травня 2017 року

16 травня 2017 року в рамках проведення тижня науки був проведений міжкафедральний  методологічний семінар «Сучасне молоде покоління: методологія, діагностика, результати» (модератор: Єва Висоцька, завідувач кафедри загальної педагогіки Сілезького університету в Катовіцах, Республіка Польща, доктор хабілітований, професор).