Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра теорії та історії педагогіки Навчально-методична робота Майстер клас з підготовки ЕНК

Майстер клас з підготовки ЕНК

1 copy copy copy copy copy copy copy copy copy  2 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

12 червня 2019 року на прохання кафедри теорії та історії педагогіки відбувся майстер клас з підготовки ЕНК, який провели С.В.Василенко, заступник завідувача НДЛ інформатизації освіти з питань змісту та дослідження; Т.С.Терлецька, молодший науковий співробітник центру вебометрії та інформаційних систем. Модератори заходу відповіли на запитання присутніх та запропонували новинки системи навчання Moodle.