Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра теорії та історії педагогіки Навчально-методична робота Конкурсне засідання кафедри теорії та історії педагогіки

Конкурсне засідання кафедри теорії та історії педагогіки

20190517 102942-01  17 травня 2019 року

17 травня 2019 року відбулося засідання кафедри, на якому було порушено питання щодо рекомендації кандидатур науково-педагогічних працівників на заміщення вакантних посад кафедри теорії та історії педагогіки: доцента кафедри – Стеблецького А.Л., Леонтьєвої І.В.; викладача кафедри – Дячок Н.В.

Шляхом таємного голосування подані кандидатури були одноголосно підтримані колегами.