Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра теорії та історії педагогіки Навчально-методична робота Соціальний проект «З Києвом і для Києва»: Консультаційно-тренінговий центр «Педагогічна підтримка кожній родині»

IMG-dcf2314149fa0dd2b6b401297a853ee6-V

13 квітня 2019 року

13 квітня 2019 року викладачі кафедри теорії та історії педагогіки Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь у ІХ етапі соціального проекту «З Києвом і для Києва» для мешканців мікрорайону Русанівка м. Києва.

Під час заходу батьки мали змогу отримати професійну консультацію з питань виховання та навчання дітей дошкільного і молодшого шкільного віку, обговорити сучасні тренди у вихованні.

Координатори заходу:

Желанова В.В., доктор педагогічних наук, професор.

Леонтьєва І.В., кандидат педагогічних наук.

Михалюк А.М., кандидат педагогічних наук.

IMG-f207f3e7b38b159ee0a8d9bd10f03b77-V