Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра теорії та історії педагогіки Наукова діяльність Науково-практична діяльність студентів Сучасна освіта для сучасного світу

Сучасна освіта для сучасного світу

2 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy 02 жовтня 2019 року

02 жовтня 2019 року в рамках проведення дня Педагогічного інституту відбувся науковий дискурс викладачів і студентів «Сучасна освіта для сучасного світу». На заході були присутні викладачі кафедри теорії та історії педагогіки, магістранти спеціальностей «Педагогіка вищої школи», «Дошкільна освіта». Зі вступним і заключним словом виступила завідувач кафедри теорії та історії педагогіки доктор педагогічних наук, професор Л.Л.Хоружа. Модератором дискурсу була доктор педагогічних наук, професор кафедри теорії та історії педагогіки М.В.Братко. Викладачі і студенти активно обмінювались думками, виступи були аргументованими, атмосфера заходу була доброзичливою.