Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра теорії та історії педагогіки Наукова діяльність Науково-практична діяльність студентів Вітаємо з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Професійна освіта" (2019 р.)

57593720 2605708666170040 9004400422122684416 n  фото 1

Вітаємо Кабанову Крістіну студентку V курсу здобувача другого (магістерського) рівня освіти за освітньою програмою «Педагогіка вищої школи» та її наукового керівника Хоружу Людмилу Леонідівну, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри теорії та історії педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Професійна освіта", який відбувся у м.Харків, 18 квітня 2019 року, і отриманням диплому І-го ступеня й бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності.

Тема: Вітаємо з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Професійна освіта"