Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра теорії та історії педагогіки Наукова діяльність Наукова діяльність викладачів Наукова діяльність викладачів

Наукова діяльність викладачів

Наукова тема, над якою працює професорсько-викладацький склад кафедри «Зміст і технології забезпечення якості неперервної педагогічної освіти в умовах євроінтеграції»( 0116U003295).

Науковий напрям кафедри передбачає підвищення якості неперервної педагогічної освіти через оновлення змісту, розробку та впровадження інноваційних технологій навчання відповідно до нових європейських освітніх орієнтирів та концепцій, з урахуванням національних інтересів та освітніх традицій, на таких рівнях вищої освіти: бакалаврський, магістерський, освітньо-науковий.

ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ВИКОНУЮТЬ ДИСЕРТАЦІЙНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

Докторські дисертації:

Хоружа Л.Л. «Теоретичні засади формування етичної компетентності майбутніх учителів початкових класів»

Тернопільська В.І. «Система виховання соціально-комунікативної культури учнів загальноосвітньої школи у позаурочній діяльності»

Желанова В.В. «Теорія і технологія контекстного навчання майбутніх учителів початкових класів»

Кандидатські дисертації:

Мельниченко О.В. «Політична система Великобританії у 1977-1988рр.»

Стеблецький А.Л. «Дидактичні засоби індивідуалізації вивчення фізики»

Козир М.В. «Формування в учнів 5–7 класів умінь доводити в процесі застосування групи дискусійних методів»

Леонтьєва І.В. «Спадщина О. Ф. Лазурського (1874-1917) у вимірі вітчизняної експериментальної педагогіки»

Михалюк А.М. «Формування виконавської культури майбутніх учителів музики засобами українського фортепіанного мистецтва»