Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Склад кафедри Семеній Наталія Олегівна
Контактна інформація

n.sinelnikova@kubg.edu.ua
бул. І. Шамо, 18/2, к.317

Семеній Наталія Олегівна

Старший викладач

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат педагогічних наук

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

В Університеті викладає дисципліни: «Технології педагогічної взаємодії вчителя з батьками», «Методика роботи сімейного педагога».

Біографія

З 2014 року працює в Київському університеті імені Бориса Грінченка. У 2011 році закінчила з відзнакою магістратуру Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова за спеціальністю: «Початкове навчання» та здобула кваліфікацію «магістр педагогічної освіти, викладач педагогіки, вчитель початкової школи та англійської мови основної школи». У 2012 році закінчила з відзнакою магістратуру Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова за спеціальністю «Управління навчальним закладом» та здобула кваліфікацію «керівник підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання)». У 2014 році закінчила аспірантуру Інституту вищої освіти НАПН України за спеціальністю 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки, захистила дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук з теми: «Формування педагогічної культури майбутніх учителів початкової школи у вітчизняній вищій освіті (друга половина ХХ – початок ХХІ століття)».

Професійний і науковий інтерес

Автор наукових публікацій.Активний учасник Міжнародних і Всеукраїнських науково-практичних конференцій та семінарів. Коло наукових інтересів – формування педагогічної культури майбутніх учителів початкової школи.

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Склад кафедри Семеній Наталія Олегівна