Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Склад кафедри Тимчук Лариса Іванівна
Контактна інформація

бул. І. Шамо, 18/2, к.317

Тимчук Лариса Іванівна

Професор

Науковий ступінь, вчене звання

Доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

В Університеті викладає дисципліни: «Інноваційні технології навчання»,  «Інформатика з методикою навчання», «Управління освітнім процесом у ЗНЗ».   

Біографія

У 1993 році з відзнакою закінчила Вінницький державний педагогічний інститут ім. М. Островського за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання». Працювала вчителем початкових класів, заступником директора з виховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах м. Києва та Київської обл., молодшим науковим співробітником Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, старшим та провідним науковим співробітником Інституту інформаційних технологій та засобів навчання НАПН України, доцентом кафедри педагогіки КНУ імені Тараса Шевченка.

У 2010 році в Інституті педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України захистила дисертацію на тему «Методична підготовка вчителів початкових класів до формування професійних інтересів учнів», присвоєно науковий ступінь кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – «теорія і методика професійної освіти». У 2015 році присвоєно вчене звання «старший науковий співробітник», спеціальність 13.00.10 –  «інформаційно-комунікаційні технології в освіті». У 2017 році захистила дисертаційне дослідження на тему «Теоретико методичні засади проектування цифрових наративів у навчанні майбутніх магістрів освіти» та отримала науковий ступінь доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 – «інформаційно-комунікаційні технології в освіті».

Професійний і науковий інтерес

Є автором 50 наукових публікацій (посібники, колективні монографії, статті) у  фахових та інших вітчизняних й зарубіжних виданнях. Автором одноосібної монографії «Цифрові наративи в навчанні майбутніх магістрів освіти: історія, реалії, перспективи розвитку», методичного посібника «Прогностично-профорієнтаційна робота вчителя початкових класів».

Коло наукових інтересів – цифрова гуманістична педагогіка, цифрові біографічні наративи, наративно-цифровий підхід у навчанні.

Інше

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Склад кафедри Тимчук Лариса Іванівна