Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Навчально-методична робота Практичне заняття на базі НВК «Домінанта»

Практичне заняття на базі НВК «Домінанта»

6 11 18 1

6 листопада 2018 року відповідно до робочої навчальної програми дисципліни «Методика навчання освітньої галузі «Здоров’я і фізична культура» для студентів спеціальності «Дошкільна освіта» було проведено виїзне заняття у НВК «Домінанта».

Мета практичного заняття – ознайомлення майбутніх педагогів із методикою організації та проведення уроків фізичної культури в початковій школі. Студенти разом із дітьми виконували загальнорозвивальні та оздоровчі вправи, організовували та проводили спортивні естафети на уроках фізичної культури.

Модератор: кандидат педагогічних наук, доцент О. М. Ващенко.