Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Навчально-методична робота Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови

21 лютого 2018 року в Міжнародний день рідної мови студенти спеціальності «Початкова освіта» Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка взяли активну участь в організації і проведенні квесту «Мовний вояж».

Мета заходу – виявити знання студентів із української мови та їхню обізнаність із найкращими перлинами вітчизняної поезії, узагальнити і систематизувати знання майбутніх педагогів із рідної мови.

Модератор: Кипиченко Н.С. – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти.

Міжнародний день рідної мови