Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Навчально-методична робота Майстер-клас «Як підготувати і виголосити промову з метою переконування?»

Майстер-клас «Як підготувати і виголосити промову з метою переконування?»

05 17 17 216 травня 2017 року

16 травня 2017 року доцент кафедри початкової освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка Бондаренко Г.Л. в межах заходів Тижня науки провів майстер-клас для студентів ІІ курсу спеціальності «Початкова освіта» ОКР «Молодший спеціаліст» Університетського коледжу з теми «Як підготувати і виголосити промову з метою переконування».

Під час заходу майбутні вчителі початкової школи вчилися складати портрет аудиторії, визначати загальну мету промови, застосовувати алгоритм переконувальної промови, формулювати тезу, добирати сильні аргументи, перевіряти підготовлену промову за допомогою лінії аргументації, послуговуватися енергетичними параметрами мовлення.