Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Навчально-методична робота Практична частина екзамену з теорії і методики музичного виховання у формі свята «Українська вишиванка»

15 05 2017 115 травня 2017 року

15 травня (понеділок) 2017 року викладачем кафедри початкової освіти Толубко І.Г. було проведено практичну частину екзамену зі студентами ІІІ курсу спеціальності «Дошкільна освіта» з навчальної дисципліни «Теорія і методика музичного виховання в ДНЗ». Майбутні вихователі презентували свято «Українська вишиванка» для підготовчої  групи дитячого навчального  закладу.