Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Навчально-методична робота Відкрите семінарсько-практичне заняття Кипиченко Н.С.

Відкрите семінарсько-практичне заняття Кипиченко Н.С.

04 27 17 127 квітня 2017 року

27 квітня 2017 року старшим викладачем кафедри початкової освіти  Кипиченко Наталією Сергіївною було проведено відкрите семінарсько-практичне заняття з теми: "Вчитель початкової школи як суб'єкт педагогічної діагностики" для студентів ІІІ курсу.

Заняття відзначилося інноваційністю, практико спрямованістю, адже простежувався зв'язок із проблемами сучасної початкової школи. Викладач ефективно здійснює суб’єкт-суб’єктну педагогічну взаємодію, володіє комунікативними вміннями, сучасними  інформаційними та інтерактивними  технологіями навчання у ВНЗ.

Семінарсько-практичне заняття проведено на достатньому науково-методичному рівні.