Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Навчально-методична робота Підвищення кваліфікації за дослідницьким модулем

Підвищення кваліфікації за дослідницьким модулем

04 12 17 112 квітня 2017 року

12 квітня 2017 року викладачі кафедри початкової освіти Нечипоренко К.П., Шкарбан Л.В., Кипиченко Н.С., Сінельнікова Н.О., Романенко К.А. та Кошман П.Я. пройшли підвищення кваліфікації за дослідницьким модулем.

Під час навчання присутні прослухали лекції з тем: «Дослідницька компетентність викладача вищого навчального закладу: зміст, структура, критерії сформованості», «Форми науково-дослідної роботи викладача», «Методологія наукового дослідження».