Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Навчально-методична робота Практичне заняття на базі Київського планетарію

Практичне заняття на базі Київського планетарію

23 03 2017  123 березня 2017 року

23 березня 2017 р. викладач кафедри Романенко К.А. разом зі студентами ІІ курсу ОКР «бакалавр» спеціальності «Початкова освіта» відвідали Київський планетарій в межах вивчення дисципліни «Основи природознавства з методикою навчання».

Під час практичного заняття студенти мали можливість здійснити екскурсію по всіх об’єктах Сонячної системи, а також ознайомилися з космічним телескопом Хаббл та дізналися більше про загадкові дива Всесвіту.