Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Навчально-методична робота Лекції ректора Полонійної академії професора Анджея Криньського та викладача Академії, доктора філософії Анджея Мірського

15.11.2016 115 листопада 2016 року

15 листопада 2016 року у рамках програми академічної мобільності Еразмус+ з Полонійною академією в Ченстохові (Польща) та Університетом Грінченка викладачі кафедри початкової освіти Дубовик С.Г., Романенко Л.В., Порядченко Л.А., Нечипоренко К.П., Сухопара І.Г. разом зі студентами спеціальності "Початкова освіта" магістерського рівня відвідали гостьові лекції ректора Академії, професора, доктора хабілітованого Анджея Криньського "Освіта для любові і відповідальності в школі" та викладача Академії, доктора філософії Анджея Мірського "Розвиток творчості".