Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Навчально-методична робота Виробнича (управлінська) практика студентів ОКР «магістр» спеціальності «Початкова освіта»

11 09 16 109 листопада 2016 року

09 листопада 2016 року розпочалася виробнича (управлінська) практика студентів VI курсу спеціальності «Початкова освіта». Магістри разом із керівниками практики (Ващенко О.М., Сінельнікова Н.О.) ознайомилися з умовами та особливостями управлінського процесу РНМЦ Дніпровської районної в м.Києві державної адміністрації. Студенти співпрацювали з директором Кучменко Наталією Віталіївною та методистами науково-методичного центру, які поділитися з ними власними методичними здобутками, розповіли про перспективний педагогічний досвід учителів початкових шкіл району.