Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Навчально-методична робота Кураторська година «Виникнення писемності в Київській Русі»

Кураторська година «Виникнення писемності в Київській Русі»

11 07 16 107 листопада 2016 року

7 листопада 2016 року відбулася кураторська година «Виникнення писемності в Київській Русі» в академічній групі Поб-1-16-2.Од.(куратор – Л.В.Романенко), яка була приурочена до Дня української писемності та мови.

Під час віртуальної екскурсії студенти мали змогу доторкнутися до культурної спадщини Київської Русі, зокрема розвитку писемної культури, завдяки якій давньоруська література, суспільна думка, літописання досягли світового рівня.  Вступне слово куратора, віртуальна екскурсія, дискусія допомогли студентам ще раз переконатися, що любити, шанувати і плекати рідну мову – святий обов’язок кожного українця!