Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Навчально-методична робота Семінар «Як користуватися інформаційними ресурсами платформи Web of Science»

Семінар «Як користуватися інформаційними ресурсами платформи Web of Science»

10 25 2016 125 жовтня 2016 року

25 жовтня 2016 року викладачі кафедри початкової освіти взяли участь у семінарі для науково-педагогічних та педагогічних працівників, співробітників, студентів аспірантів, докторантів з питань використання ресурсів платформи «Web of Science», до якої Університет має тестовий доступ з квітня 2016р.

Учасники мали можливість дізнатися як здійснювати пошук та збір інформації на платформі Web of Science; як визначати найбільш пріоритетні напрями дослідження у своїй галузі знань; як знаходити партнерів для колаборації та організації, які фінансують гранти; як шукати зовнішніх рецензентів для наукового журналу; як підібрати журнал для своєї публікації; як працювати з бібліографічними менеджерами для оформлення списку літератури; як відслідковувати індекс власних цитувань та публікацій співробітників свого підрозділу, університету; як створювати власний профіль в реєстрах вчених Researcher ID та ORCID задля коректної цитованості власних статей, можливості участі в рейтингах науковців міжнародного рівня, подачі заявок на гранти та ін.; як відрізнити «хижацькі» журнали й не потрапити до рук шахраїв та багато іншого.

Щиро дякуємо Т. С. Опришко за проведений семінар та бажання ділитися своїм власним досвідом. Чекаємо на нові зустрічі!