Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Навчально-методична робота Екскурсія до Національного музею «Меморіал жертв Голодомору»

Екскурсія до Національного музею «Меморіал жертв Голодомору»

06 10 2016 106 жовтня 2016 року

06 жовтня 2016 р. студенти другого курсу спеціальності «Початкова освіта» групи ПОб-1-15-4.Од разом зі своїм куратором Сінельніковою Н.О. відвідали Національний музей «Меморіал жертв Голодомору».

Під час екскурсії студенти ознайомилися з історією меморіалу, його експозиціями, діяльністю.

Меморіал вразив своєю неповторністю. Вхідний портал до Меморіалу символізує ангелів охоронців душ померлих у лихоліття Голодомору; кам’яні жорна, хаотично розкидані по території «жорна долі»; скульптурна композиція «Дівчинка з колосками» нагадує про трагічну долю найвразливішої категорії жертв Голодомору – дітей; Свіча пам'яті є символом незнищенності української пам'яті про пережиту трагедію; на Алеї чорних дощок, зазначено більшість населених пунктів, покараних за невиконання нереальних планів хлібозаготівлі.

Для студентів, які не дуже добре ознайомлені з історію Голодомору, екскурсія меморіалом була вельми пізнавальною. Масштаби трагедії, що відбувалася в Україні, вражають. Хвилюючі емоції пережиті під час екскурсії , надовго поселяться у юних серцях.

06 10 2016 206 10 2016 4