Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Навчально-методична робота Екскурсія у «Парк Київська Русь»

Екскурсія у «Парк Київська Русь»

09 26 16 124 вересня 2016 року

На кафедрі початкової освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка вже стало традицією напередодні Дня працівників освіти подорожувати цікавими та мальовничими місцями України.

24 вересня 2016 року колектив кафедри побував у «Парку Київська Русь», ознайомився з архітектурним образом Дитинця Києва V-XIII століть у його історичних розмірах і відчув дух величної епохи Київської Русі.
Дивовижне місце, надзвичайна атмосфера сприяли пізннанню основ буття і духу Святої Української Землі.