Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Навчально-методична робота Асистентська практика

Асистентська практика

09.08.16 108 вересня 2016 року

08 вересня 2016 року студенти-магістранти спеціальності «Початкова освіта» заочної форми навчання під час асистентської практики спостерігали за організацією та проведенням лекційних занять завідувача кафедри початкової освіти, доктора педагогічних наук, професора С. М. Мартиненко (лекція з дисципліни «Проектна діяльність у навчальних закладах»); завідувача кафедри педагогіки та психології, доктора педагогічних наук, професора Г. І. Іванюк (лекція з дисципліни «Технології науково-педагогічних досліджень»). Після спостереження навчальних занять студенти-магістранти взяли активну участь в обговоренні змістово-методичного наповнення лекцій, висловили свої пропозиції.