Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Навчально-методична робота Психолого-педагогічна практика (ІІ-ІІІ курс)

Психолого-педагогічна практика (ІІ-ІІІ курс)

09 01 2016 golovne01 вересня 2016 року

 

 

01 вересня 2016 року розпочалася психолого-педагогічна практика студентів ІІ і ІІІ курсів напряму підготовки «Початкова освіта». Елітні навчальні заклади м.Києва  радо відкрили свої двері майбутнім педагогам. Студенти долучилися до урочистих заходів з нагоди Дня знань. Були активним учасниками першого уроку з теми «Це наше і це твоє». Першокласники із задоволенням спілкувалися з майбутніми вчителями, ділилися враженнями від свята Першого дзвоника, очікуваннями від навчання в школі.

Упродовж психолого-педагогічна практика студенти ознайомляться з індивідуальними  психологічними особливостями шестилітніх дітей, їхнім рівнем підготовки до школи; порядком і методикою комплектування перших класів; плануванням роботи вчителя в перший тиждень; змістом, організацією і методикою проведення занять у перші дні навчання дітей у школі; методами виявлення рівня знань і умінь учнів із розвитку усного мовлення, читання, письма, рахунку, малювання, їх уявлень про природу та життя в суспільстві.

Бажаємо студентам творчої співпраці з учителями початкової школи, учнями, їхніми батьками!

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Навчально-методична робота Психолого-педагогічна практика (ІІ-ІІІ курс)