Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Навчально-методична робота Передзахист магістерських робіт

Передзахист магістерських робіт

06 01 16 peredzahust 131 травня 2016 року

31 травня 2016 року відбувся передзахист магістерських робіт студентами денної форми навчання спеціальності 8.01010201 «Початкова освіта».

Майбутні викладачі були підготовлені до публічного захисту основних результатів проведених досліджень, обґрунтування висновків, презентації найсуттєвіших досягнень. Студентами обрано актуальні теми наукових робіт для сучасної початкової та вищої освіти, доволі інноваційної формою став start-up. Студенти отримали конструктивні зауваження від професорсько-викладацького складу, а також консультації наукових керівників.

Бажаємо грінченківцям успішного захисту магістерських робіт!