Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Навчально-методична робота Науково-дослідна практика студентів-магістрантів 6 курсу спеціальності «Початкова освіта» на базі відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України.

04_14_201613 квітня 2016 року

13 квітня 2016 року розпочалась науково-дослідна практика студентів-магістрантів 6 курсу спеціальності «Початкова освіта» на базі відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України. У перший день практики завідувач відділу початкової освіти, кандидат педагогічних наук А.Д. Цимбалару ознайомила студентів із основними напрямами роботи співробітників відділу початкової освіти Інституту, науковими доробками, надала консультацію щодо написання магістерських досліджень.