Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Навчально-методична робота Асистентська практика студентів-магістрантів заочної форми навчання спеціальності «Початкова освіта» в Університетському коледжі

03.21.201621 березня 2016 року

21 березня 2016 року розпочався І етап асистентської практики в Університетському коледжі. У перший день практики перед магістрантами спеціальності «Початкова освіта» (група ПОм-1-14-2.2з) виступили завідувач навчально-виробничої практики О.В. Запара, завідувач дошкільним відділенням Л.О. Плугатар, які схарактеризували особливості освітнього процесу в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка.

Під час установчої конференції доцент кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін, кандидат педагогічних наук С.Г. Дубовик розповіла про мету, завдання, змістові модулі та перелік звітної документації асистентської практики у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.