Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Навчально-методична робота ІІ етап асистентської практики студентів ОКР «магістр»спеціальності «Початкова освіта»

03.14.2016 copy14 березня 2016 року

14 березня 2016 року розпочався ІІ етап професійної (асистентської) практики студентів групи ПОм-1-14-2.Од ОКР «магістр» спеціальності «Початкова освіта» на базі кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін Педагогічного інституту.

Під час настановчої конференції завідувач кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін, доктор педагогічних наук, професор С. М. Мартиненко та доцент кафедри С. Г. Дубовик повідомили студентам мету й завдання практики у ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації.

У перший день практики магістранти ознайомилися з особливостями роботи кафедри, спостерігали та аналізували відкриту лекцію доктора педагогічних наук, професора С. М. Мартиненко з навчальної дисципліни «Психолого-педагогічні основи здійснення проектної діяльності в початковій школі».

03.14.2016 103.14.2016 2