Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Навчально-методична робота Мистецький проект за творами Тараса Шевченка «В своїй хаті своя правда і сила, і воля!»

03.12.201611 березня 2016 року

11 березня 2016 року в концертній залі навчального корпусу №1 (вул.Маршала Тимошенка, 13-б) відбувся виступ Національної заслуженої капели бандуристів України ім. Г.І. Майбороди.

Мистецький проект за творами Тараса Шевченка «В своїй хаті своя правда і сила, і воля!» відвідали викладачі кафедри та студенти ОКР «бакалавр» денної форми навчання спеціальності «Початкова освіта».

03.12.2016 103.12.2016 2