Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Навчально-методична робота Звітна конференція за результатами педагогічної (виробничої) практики магістрантів

02.24.201624 лютого 2016 року

24 лютого 2016 року відбулася звітна конференція за результатами педагогічної (виробничої) практики магістрантів групи ПОм1142.2з спеціальності «Початкова освіта» заочної форми навчання.

Студенти-практиканти презентували результати проходження практики у ЗНЗ м. Києва та Київської області, поділитися своїми спостереженнями, досвідом, враженнями, емоціями щодо проведення уроків із застосуванням сучасних методів, прийомів і засобів навчання, виховних заходів, роботи з батьками тощо.