Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Навчально-методична робота Практичне заняття на базі Скандинавської гімназії

Практичне заняття на базі Скандинавської гімназії

09.23.2015a23 вересня 2015 року

На вимогу Закону України «Про вищу освіту» про підвищення уваги до практичної підготовки майбутніх вчителів початкової школи з метою формування компетентного конкурентоздатного вчителя, кафедра початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін Педагогічного інституту налагодила співпрацю з навчальними закладами м. Києва з метою проведення практичних занять із дисципліни «Методика навчання української мови» на базі ЗНЗ.

23 вересня 2015 року студенти 2 курсу спеціальності «Початкова освіта» відвідали уроки читання і письма у Скандинавській гімназії. Під час аналізу уроків майбутні вчителі зазначили, що таке практичне заняття дозволило їм краще усвідомити методику навчання грамоти, надихнуло на самовдосконалення та подарувало приємні емоції.

Щиро дякуємо колективу Скандинавської гімназії за надану можливість бути присутніми на уроках та бажаємо подальших успіхів і процвітання!