Ви тут: Головна Структура Кафедри інституту Кафедра початкової освіти Навчально-методична робота Звітна конференція за результатами літньої педагогічної практики в дитячих оздоровчих таборах

09.22.2015 copy22 вересня 2015 року

22 вересня 2015 року відбулась звітна конференція за результатами літньої педагогічної практики в дитячих оздоровчих таборах студентів 4 курсу спеціальності «Початкова освіта».

Практиканти поділилися своїми успіхами, відкриттями, розчаруваннями та перемогами; презентували газети своїх загонів і поробки вихованців.

Підводячи підсумки студенти визначили цю практику як найцікавішу і найскладнішу, а також відверто зізнались, що багато хто сумує за своїми вихованцями і планує наступного року знову попрацювати вихователем у дитячому таборі.